تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالباخبار مهم

سرلشکر باقری پس از دیدار با اردوغان:
نیریمیز: رئیس ستاد کل نیروهای مسلح پس از دیدار با مقامات عالی رتبه نظامی سیاسی ترکیه گفت: دو کشور ایران و ترکیه مصمم به افزایش روابط در همه زمینه ها به ویژه همکاریهای نظامی و دفاعی هستند.
نیریمیز: نمایندگان مجلس شورای اسلامی در دومین روز متوالی به بررسی کارنامه وزرای پیشنهادی دولت دوازدهم پرداختند.اخبار شهرستان

روز قدس روزى است كه بايد سرنوشت ملتهاى مستضعف معلوم شود، بايد ملتهاى مستضعف اعلام وجود كنند در مقابل مستكبرين.
نیریمیز: مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه نیر گفت: در ۹دی اقتدار و وفاداری ملت ایران به ارزش‌های انقلابی و دینی نمودار گشت و نشان داد که پیوند ملت ایران با ولایت ناگسستنی است.
امام جمعه نیر تاکید کرد:
نیریمیز: امام جمعه نیر با اشاره به تهدیدهای غرب علیه جمهوری اسلامی ایران، گفت: غرب جرأت عمل به این شعار تو خالی را نخواهند داشت.
فرماندار نیر:
نیریمیز: فرماندار نیر که در همایش دهیاران شهرستان های نیر و سرعین سخن می گفت بر اجرای قانون مالیات بر ارزش افزوده تاکید کرد.
صنایع تبدیلی حلقه مفقوده کشاورزی نیر
فرماندار نیر تاکید کرد
نیریمیز: فرماندار نیر با انتقاد از عدم توسعه صنایع تبدیلی در این شهرستان، حل مشکل بیکاری و خام فروشی محصولات کشاورزی را منوط به توسعه این صنعت در منطقه دانست.
رژیم آل سعود مسئول شهادت عزاداران حسینی در عربستان
امام جمعه نیر اعلام کرد:
نیریمیز: امام جمعه نیر در خطبه های نماز جمعه شهرستان نیر با اشاره به حملات تروریستی به عزاداران حسینی در عربستان، رژیم آل سعود را مظنون اصلی این اقدام ددمنشانه دانست.
	کمر آمریکا را در خاورمیانه شکسته ایم/ارتجاء توان مقابله با جمهوری اسلامی ایران را ندارد
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس در نیر:
نیریمیز:نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت:با عنایت خداوند کمر آمریکا را درخاورمیانه شکسته ایم و امروز هیچ یک از گروه های تروریستی توان مقابله با جمهوری اسلامی ایران را ندارد.
فرمانده سپاه ناحیه نیر مطرح کرد:
نیریمیز: فرمانده سپاه ناحیه نیر با بیان اینکه هدف آمریکا از ایجاد ائتلاف علیه داعش تسلط بیشتر بر منطقه است،گفت: آمریکا با ایجاد این ائتلاف می‌خواهد افکار عمومی در منطقه و مجامع جهانی را مشغول و راهی برای تسلط بیشتر بر منطقه پیدا کند.
ناصر سیدزاده بخشدار ویلکیج نمین شد
با حکم استاندار اردبیل
نیریمیز: استاندار اردبیل طی حکمی ناصر سیدزاده نیری را به سمت بخشدار ویلکیج نمین منصوب کرد.
 ارسلان ندیری بار دیگر بر کرسی ریاست شورای شهر نیر تکیه زد
نیریمیز: طی رای گیری دیروز در شورای شهر نیر ارسلان ندیری بار دیگر بر کرسی ریاست شورای شهر نیر نشست.
امام جمعه نیر:
نیریمیز: امام جمعه نیر با اعلام حمایت همه جانبه از دولت روحانی گفت: انتقاد منصفانه از دولت به معنی تضعیف دولت و نادیده گرفتن اقدامات سازنده آن نیست.
نیر روز چهارشنبه میزبان معاون رئیس جمهور در امور بانوان خواهد بود
نیریمیز: شهیندخت مولاوردی معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده روز چهارشنبه به عنوان نماینده دولت در شهرستان نیر حضور خواهد یافت.
	مشکلات لاینحل شهرستان را با نماینده عالی رئیس جمهور مطرح خواهیم کرد/توجه به بخش گردشگری در کانون مطالبات مردمی
فرماندار نیر:
نیریمیز:فرماندار نیر با اشاره به سفر پر خیر و برکت رئیس جمهور به استان اردبیل گفت: مشکلات لاینحل شهرستان به خصوص در حوزه گردشگری را با نماینده عالی رئیس جمهور در شهرستان مطرح خواهیم کرد.
خیزش جهان اسلام برای دفاع از مردم مظلوم غزه
امام جمعه نیرخواستار شد :
نیریمیز: امام جمعه نیر با اشاره به حمایت های همه جانبه غرب و آمریکا از رژیم مجعول اسرائیل، خواستار خیزش جهان اسلام برای دفاع از مردم مظلوم غزه شد.
احداث هتل ورزشی نیر در صورت تخصیص اعتبار
مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان اردبیل خبر داد
نیریمیز: مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: در صورت تخصیص اعتبار هتلی در شان تیم های ورزشی در نیر احداث خواهد شد.
امام جمعه نیر:
نیریمیز: امام جمعه نیر با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری درخصوص مساله فلسطین گفت: بر زمامداران کوردل و وابسته عرب لازم است فرمان رهبری جهان اسلام را بشنود و آویزه گوش های خود قرار دهند تا در برابر اسرائیل و آمریکا بیش از این ذیل واقع نشوند.
فرماندار نیر:
نیریمیز: فرماندار نیر با اشاره به جنایات های جنون آمیز رژیم صهیونیستی در روزهای اخیر گفت: روز قدس روز فریاد بغض های در گلو مانده جهان اسلام است.
  ورزشکاران نیری در روز قدس ، فریاد ظلم ستیزی سرمی دهند
در بیانیه جامعه ورزش شهرستان نیر اعلام شد
نیریمیز: جامعه ورزش شهرستان نیر در محکومیت جنایات وحشیانه رژیم صهیونیستی بر ملت مظلوم فلسطین و غزه بیانیه ای صادر کرد.