تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالباخبار مهم

شورای امنیت سازمان ملل متحد در حالی موضوع منع گسترش سلاح های کشتار جمعی را به بحث گذاشتند که برجام درخشید و اکثریت اعضا، این توافق را موفقیت دیپلماسی و خدمتی برای منع گسترش سلاح های هسته ای دانستند.
مقامات واشنگتن بارها از گزینه‌های روی میز و حمله نظامی به ایران حرف زد‌ه‌اند، اما هیچ وقت جرات عملیاتی کردن آن را ندارند، چرا که از توان دفاعی ایران آگاه هستند.اخبار شهرستان

امام جمعه موقت نیر:
حجت الاسلام ربانی گفت: دنیای امروز به اهمیت فضای مجازی پی برده است،براین اساس مسئولان باید آن را مدیریت کنند.
حجت السلام توحید هادویان با بیان بصیرت وآگاهی مردم گفت: مردم دشمن شناس است و در صورت نیاز وارد صحنه می شوند.
امام جمعه موقت نیر؛
امام جمعه موقت شهرستان نیر گفت: انتقاد حق مردم است ولی متاسفانه برخی اراذل و اوباش در جریان های اخیر انتقاد مردم را به اختشاش تبدیل کردند.
فرماندار نیر:
نیریمیز: مهدی احمدی با اشاره به سخنان روز گذشته ترامپ گفت: با سخنرانی دیشب رئیس جمهور آمریکا پوچ بودن منطق آمریکا و حقانیت نظام اسلامی بر جهانیان آشکار شد.
نیریمیز: مدیریت ارشد در استان اردبیل به واسطه وجود مشکلات فراوان و انباشت عقب ماندگی ها از سخت ترین مدیریت ها خواهد بود و استانداری که خدمت به مردم این استان را تقبل می کند فارغ از بومی و یا غیر بومی بودن باید سخت کوش و دلسوز باشد.
رئیس عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی استان:
نیریمیز: حجت الاسلام محمد شعبانپور که درمراسم معارفه رئیس جدید عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی شهرستان نیر سخن می گفت از تلاش های دشمن برای برهم زدن فضایی سیاسی کشور خبر داد.
نیریمیز: پس از استعفای فریبز صلاحی از سمت شهرداری نیر، شورای شهر جلال ممی زاده را برای تصدی این پست انتخاب کردند.
نیریمیز: مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه نیر گفت: در ۹دی اقتدار و وفاداری ملت ایران به ارزش‌های انقلابی و دینی نمودار گشت و نشان داد که پیوند ملت ایران با ولایت ناگسستنی است.
امام جمعه نیر تاکید کرد:
نیریمیز: امام جمعه نیر با اشاره به تهدیدهای غرب علیه جمهوری اسلامی ایران، گفت: غرب جرأت عمل به این شعار تو خالی را نخواهند داشت.
فرماندار نیر:
نیریمیز: فرماندار نیر که در همایش دهیاران شهرستان های نیر و سرعین سخن می گفت بر اجرای قانون مالیات بر ارزش افزوده تاکید کرد.
صنایع تبدیلی حلقه مفقوده کشاورزی نیر
فرماندار نیر تاکید کرد
نیریمیز: فرماندار نیر با انتقاد از عدم توسعه صنایع تبدیلی در این شهرستان، حل مشکل بیکاری و خام فروشی محصولات کشاورزی را منوط به توسعه این صنعت در منطقه دانست.
رژیم آل سعود مسئول شهادت عزاداران حسینی در عربستان
امام جمعه نیر اعلام کرد:
نیریمیز: امام جمعه نیر در خطبه های نماز جمعه شهرستان نیر با اشاره به حملات تروریستی به عزاداران حسینی در عربستان، رژیم آل سعود را مظنون اصلی این اقدام ددمنشانه دانست.
	کمر آمریکا را در خاورمیانه شکسته ایم/ارتجاء توان مقابله با جمهوری اسلامی ایران را ندارد
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس در نیر:
نیریمیز:نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت:با عنایت خداوند کمر آمریکا را درخاورمیانه شکسته ایم و امروز هیچ یک از گروه های تروریستی توان مقابله با جمهوری اسلامی ایران را ندارد.
فرمانده سپاه ناحیه نیر مطرح کرد:
نیریمیز: فرمانده سپاه ناحیه نیر با بیان اینکه هدف آمریکا از ایجاد ائتلاف علیه داعش تسلط بیشتر بر منطقه است،گفت: آمریکا با ایجاد این ائتلاف می‌خواهد افکار عمومی در منطقه و مجامع جهانی را مشغول و راهی برای تسلط بیشتر بر منطقه پیدا کند.
ناصر سیدزاده بخشدار ویلکیج نمین شد
با حکم استاندار اردبیل
نیریمیز: استاندار اردبیل طی حکمی ناصر سیدزاده نیری را به سمت بخشدار ویلکیج نمین منصوب کرد.
 ارسلان ندیری بار دیگر بر کرسی ریاست شورای شهر نیر تکیه زد
نیریمیز: طی رای گیری دیروز در شورای شهر نیر ارسلان ندیری بار دیگر بر کرسی ریاست شورای شهر نیر نشست.