تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالباخبار مهم

شورای امنیت سازمان ملل متحد در حالی موضوع منع گسترش سلاح های کشتار جمعی را به بحث گذاشتند که برجام درخشید و اکثریت اعضا، این توافق را موفقیت دیپلماسی و خدمتی برای منع گسترش سلاح های هسته ای دانستند.
مقامات واشنگتن بارها از گزینه‌های روی میز و حمله نظامی به ایران حرف زد‌ه‌اند، اما هیچ وقت جرات عملیاتی کردن آن را ندارند، چرا که از توان دفاعی ایران آگاه هستند.اخبار شهرستان

رئیس کمیته امداد شهرستان نیر ، خانواده ها را بر مراقبت بیشتر از فرزندان خود در مقابل تهدیدهای مواد مخدر صنعتی فراخواند.
سرپرست فرمانداری نیر :
مهدی بخشی گفت: مسکن 72 واحدی گلسار که توسط بنیاد مسکن احداث شده ، در دهه مبارک فجر افتتاح خواهدشد.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی نیر گفت: نهادینه سازی فرهنگ دینی از اهم وظایف اداره تبلیغات اسلامی است و این نهاد انقلابی باید در راستای عملیاتی شدن این وظیفه تلاش مضاعف کند.
امروز صبح (پنج شنبه) مراسم ترحیم دده کیشی قلیزاده با حضور مردم شهرستان،همرزمان و مسئولان استانی و شهرستانی در مسجد جامع روستای پیرنق شهرستان نیر برگزار گردید.
نیریمیز: همزمان با سراسر کشور مراسم زنگ عاطفه ها با حضور مسئولان محلي و اوليا و مربيان دانش آموزان در یکی از مدارس شهرستان برگزار شد.
نیریمیز: بارش اولین برف پاییزی که از بامداد امروز شروع شده بود منطقه صائین نیر را سفید پوش کرد.
فرمانده سپاه ناحیه نیر خبر داد
نیریمیز: سرهنگ بنیادی با اشاره به نزدیک شدن سال تحصیلی جدید گفت: در راستای برنامه‌های محرومیت زدایی تعدادی کیف مدرسه در بین دانش آموزان بی بضاعت و نیازمند توزیع شد.
نیریمیز: همزمان با سراسر کشور مراسم زنگ مهر و آغاز سالتحصیلی جدید با حضور مسئولان شهرستان در مدارس نیر برگزار شد.
رئیس عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی استان:
نیریمیز: حجت الاسلام محمد شعبانپور که درمراسم معارفه رئیس جدید عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی شهرستان نیر سخن می گفت از تلاش های دشمن برای برهم زدن فضایی سیاسی کشور خبر داد.
نیریمیز: کشف یک خودروی سرقتی در نیر باعث به دام افتادن قاچاقجیان کالا در این شهر شد.
نیریمیز: پس از استعفای فریبز صلاحی از سمت شهرداری نیر، شورای شهر جلال ممی زاده را برای تصدی این پست انتخاب کردند.
معاون فرماندار نیر خبر داد:
نیریمیز: معاون فرماندار نیر از مجموعه مدیریت آموزش و پرورش شهرستان نیر به دلیل کسب بالاترین میزان رضایتمندی در بین شهرستان های استان قدردانی کرد.
مدیر جهاد کشاورزی نیر:
نیریمیز: مدیر جهاد کشاورزی شهرستان نیر گفت: پروژه آبیاری تحت فشار 630 هکتار از اراضی مرغوب کشاورزی روستاهای بوسجین، مهماندوست علیا و سفلی و تازه قشلاق بخش کوراییم کلنگ‌زنی شد.
نیریمیز: مراسم اختتامیه فعالیت های تابستانی دانش آموزان نیری در اردوگاه فرزندان حضرت امام خمینی (ره) برگزار شد.
نیریمیز: عدم تکمیل شبکه فاضلاب نیر و ادامه ورود فاضلاب شهر به رودخانه آغلاغان و متعاقب آن سد یامچی، علاوه بر تهدید سلامتی آب شرب مردم اردبیل می تواند به یک بحران و فاجعه زیست محیطی تبدیل شود.
به بهانه اجراي عمليات آسفالت به روش بازيافت گرم
نیریمیز:عمر آسفالت در شهرستان نیر به دلیل عدم رعایت استاندارد های اولیه پایین تر از سطح کشور بوده و این امر باعث هدر رفت منابع و افزایش دست انداز ها و وصله های سطح معابر شهرستان شده است.