تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 42725
تاریخ انتشار: ج, 1395/10/10 - 13:50
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه نیر؛
حماسه 9 دی برگی زرین در تاریخ جمهوری اسلامی ایران
نیریمیز: مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه نیر گفت: راهپیمایی 9 دی ماه 88 نقطه عطفی در تاریخ انقلاب و برگ زرین دیگری در افتخارات مرد و زن ایرانی به حساب می‌آید.

به گزارش نیریمیز، حجت الاسلام احد احدی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه نیر در سخنانی قبل از شروع خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان با گرامیداشت 9 دی سالروز حماسه با بصیرت ملت ایران و خاموش شدن فتنه دشمنان اظهار داشت: فتنه گران به زعم خود پنداشتند با جوسازی، بی خردی، غوغا سالاری و اتهام تقلب نیست به انتخابات و جسارت به مقام شامخ ولایت به اهداف پلید خود خواهند رسید اما آنچه اتفاق افتاد زلزله مهیبی بود که در کانون‌اصلی فتنه گران واقع شد و مردم ولایتمدار در یوم الله 9 دی با بیعت مجدد با رهبر معظم انقلاب حضرت آیت اله خامنه ای ( مدظله العالی ) و آرمان های امام راحل(ره) گور فتنه و فتنه گران را کندند و آنان را به زباله دانی تاریخ فرستادند و در حماسه نهم دی امت حزب الله یک بار دیگر اعلام کرد که همچنان سرباز ولایت بوده و در این راه کوچک ترین تردیدی به خود راه نخواهد داد.

 

وی اظهار داشت: روز نهم دی روزی است که مردم مسلمان و انقلابی ایران نشان دادند که این جمله حضرت امام (ره) را که فرمودند: «پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت تان آسیب نرسد» به خوبی در عمل به آن معتقد و پایبند هستند.

 

وی با یادآوری اینکه در روز 9 دی ماه ملت ایران عظمت واقعی خود را در دفاع از اسلام و حقانیت آن به نمایش گذاشتند افزود: این حماسه تاریخی در حافظه این ملت باقی می‌ماند و برای همیشه آیندگان می‌فهمند که چگونه این ملت صلابت و قدرت خود را به نمایش گذاشتند.
 

حجت الاسلام احدی تصریح کرد:  از ابتدای روزهای تبلیغات انتخاباتی، موج تقلب در انتخابات با بهره‌گیری از تکنیک‌های عملیات روانی نهادینه شد و این‌طور جا انداختند که یا ما پیروز انتخابات هستیم، یا هر کس دیگر از صندوق‌ها بیرون آید، معنی آن این است که تقلب شده است. همچنین وجود افراد باسابقه و شناسنامه‌دار در مدیریت فتنه، فضا را مبهم و آشفته کرد، برخی‌ها در تحلیل دچار مشکل شدند و نتایج یک انتخابات پرافتخار و امیدآفرین به چالش کشیده شد و در یک اقدام برنامه‌ریزی شده، یک حرف غلط را به نام تقلب در انتخابات جا انداختند و موج آن به تدریج پراکنده شد و نظام را از درون به چالش کشید. یعنی کاری که آمریکا نتوانسته بود و مدت‌ها در انتظار آن بود، بستر آن توسط جریان فتنه فراهم شد. انتشار اخبار و اطلاعات دروغ در مورد نظام و انتخابات با هدف تغییر باورهای ذهنی مردم ایران، جنگ رسانه‌ای و عملیات روانی گسترده از طریق شبکه‌های ماهواره‌ای و فضای مجازی، دعوت به شورش و رویارویی با نظام به‌بهانه اعتراض به نتیجه انتخابات توسط غربی‌ها و رسانه‌های آنها، برخی نشانه‌های آن است.

وی افزود: حماسه تاریخی و ماندگار 9 دی ماه بزرگ‌ترین بصیرت تاریخ انقلاب بود و ما باید همواره از بصیرت و بینش ملت ایران در حماسه نهم دی حمایت کنیم.

 

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه نیر گفت: امروز تمام مسلمانان باید در مقابل دشمن صف آرایی کنند و اجازه نفوذ فکری و اندیشه‌ای به آنان ندهند و همواره وحدت اسلامی را حفظ کنند.

 

وی تصریح کرد: استکبار جهانی در سال‌های اخیر تمام قد و با تمام توان خود و با در اختیار گرفتن چند مزدور معلوم‌الحال از طریق شبکه‌های ماهواره به دین اسلام توهین می‌کند و چهره اسلام را در دیدگاه مردم جهان، کمرنگ و ترسناک معرفی خواهد کرد.

 

وی گفت: در فتنه سال 88 مقام معظم رهبری بصیرت را به عنوان سلاح پیروزی معرفی کرد و دیدید که این سلاح نقشه‌های شوم دشمنان را خنثی و باطل کرد.

 

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه نیر افزود: حماسه نهم دی ماه و حضور عاشورایی مردم حماسه ساز و ولایتمدار ایران اسلامی در راهپیمایی 9 دی ماه 88 نقطه عطفی در تاریخ انقلاب و برگ زریّن دیگری در افتخارات مرد و زن ایرانی به حساب می‌آید.

 

انتهای پیام/

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

 

ارسال نظر