تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 42834
تاریخ انتشار: چ, 1395/10/22 - 10:00
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان نیر:
فراهم شدن زیرساخت‌های توسعه ورزش در شهرستان نیر
نیریمیز: رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان نیر گفت: زیرساخت‌های توسعه ورزش در شهرستان نیر فراهم می‌شود.

به گزارش نیریمیز، اکبر نگاهی در جلسه کمیته تخصصی ستاد ساماندهی امور جوانان نیر اظهار داشت: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده زیرساخت‌های توسعه ورزش در شهرستان نیر به صورت همه‌جانبه فراهم می‌شود که تمهیدات لازم در این زمینه انجام شده است.

 

وی افزود: شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی فرصتی برای تقویت باورها و ارزشهای ایرانی، اسلامی جوانان محسوب می‌شود که امیدواریم بتوانیم فرهنگ کتاب و کتابخوانی را در این شهرستان به طور همه‌جانبه ترویج دهیم و امیدواریم دیدگاهها به شبکه‌های اجتماعی در این شهرستان مثبت و سازنده باشد.

 

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان نیر گفت: برنامه‌ریزی فرهنگی و مدیریت صحیح مبنی بر خلاقیت جوانان، آسیبهای اجتماعی را در منطقه به حداقل می‌رساند و انتظار داریم که مسئولان مربوطه برای ارتقای سرانه مطالعه شهروندان و ترغیب جوانان به کتابخوانی تمامی سعی و تلاش خود را به کار گیرند.

 

نگاهی بیان کرد: بهسازی محیط کتابخانه‌های عمومی، توزیع کتاب در محلات، استفاده از کتابهای صوتی و بهره‌گیری از توانایی‌های تشکل های مردمی و ابتکارات مردمی می‌تواند در افزایش کتابخانه‌های شهر و سرانه مطالعه تأثیرگذار باشد تا بتوانیم ترغیب جوانان به مطالعه را در این شهرستان به صورت همه‌جانبه در بین جوانان و ورزشکاران افزایش دهیم.

 

وی تصریح کرد: شبکه‌های اجتماعی تهدیدی برای نسل جوان محسوب می‌شود که ما می‌توانیم با بهره‌گیری از خود جوانان و تولید محتویات مناسب این تهدید را به فرصتی برای توسعه فرهنگی و اخلاقی جامعه تبدیل کنیم و از ایجاد شکاف و بروز مشکلات خانوادگی در بین نسل جوان جلوگیری کنیم.

 

انتهای پیام/

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

 

ارسال نظر