تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 46757
تاریخ انتشار: چ, 1396/10/20 - 13:29
سرپرست فرمانداری نیر گفت: دو پروژه آموزش و پرورش شهرستان نیر با اعتبار یک میلیارد تومان در دهه مبارک فجر افتتاح خواهد شد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری نیریمیز؛مهدی بخشی صبح امروز در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان که در محل این اداره تشکیل شده بود، اظهارداشت: دو پروژه آموزش و پرورش شهرستان نیر با اعتباری بالغ بر یک میلیارد تومان در دهه مبارک فجر مورد افتتاح و بهره‌برداری قرار خواهد گرفت.

وی به پروژه‌های افتتاحی اشاره کرد و افزود: ساختمان کارگاه هنرستان بهار و مدرسه بوسجین که توسط بنیاد برکت احداث شده در دهه مبارک فجر افتتاح خواهد شد.

سرپرست فرمانداری نیر با گرامیداشت فرارسیدن سالروز تصویب قانون مترقی شوراهای آموزش و پرورش گفت: این هفته از 24 دی ماه تا 30 همین ماه می‌باشد که در طول این هفته برنامه‌های مختلفی برگزار خواهد شد.

بخشی در ادامه از ایجاد رشته‌های فنی در شهرستان هم خبر داد و افزود: رشته‌های هتل‌داری، گردشگری، کشت گیاهان دارویی و میکانیک با هماهنگی‌های لازم در مدارس فنی و حرفه‌ای شهرستان دایر خواهد شد.

وی از تجلیل قبولین کنکور امسال شهرستان نیر در دهه مبارک فجر خبر داد همچنین در پایان این جلسه از اعضای شورای آموزش و پرورش شهرستان نیر تجلیل شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر